رفتن به محتوای اصلی
x
 • از بخش های منتخب مرکز، تجلیل شد

  به گزارش روابط‌ عمومی مرکزآموزشی درمانی آیت اله کاشانی، در حاشیه گرامی داشت روزجهانی ایمنی بیمار، از بخش هایی که بیشترین مشارکت را در گزارش دهی خطا در جهت مدیریت ریسک خطا و اقدامات پیشگیرانه ارائه نمودند؛ تجلیل شد.
  بنابراین گزارش، به  پیشنهاد کارشناس واحد ایمنی بیمار مرکز و تیم مدیریت ایمنی بیمار، طی مراسمی از بخش های داخلی اعصاب و آزمایشگاه بیمارستان آیت اله کاشانی بنا به بیشترین مشارکت با واحد ایمنی بیمار، با اهدای گل از مسئولین این  واحدها،  تجلیل شد.

 • گرامی داشت روز جهانی ایمنی بیمار در بیمارستان آیت اله کاشانی اصفهان

  به گزارش روابط عمومی مرکزآموزشی درمانی آیت اله کاشانی، سازمان جهانی بهداشت روز 26 شهریور مطابق با ۱۷ سپتامبر را روز جهانی ایمنی بیمار اعلام نمود. شعار این روز جهانی در سال 2023 "مشارکت دادن بیماران برای ایمنی بیمار" عنوان شد.

 • آئین نکو داشت مقام شامخ پزشک در بیمارستان آیت اله کاشانی اصفهان

  برگزاری مراسم تجلیل از پزشکان مرکز کاشانی به مناسبت روز پزشک
  به گزارش روابط عمومی مرکزآموزشی درمانی آیت اله کاشانی، به مناسبت زادروز طبیب برجسته ایرانی حکیم ابوعلی سینا،  هر ساله از پزشکان گرانقدر بخاطر زحماتی که در جهت پیشبرد و تعالی نظام سلامت وعلم و معرفت ایران اسلامی می‌کوشند، تجلیل می‌شود.

 • گرامیداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن، در مرکز کاشانی

  26 مرداد در تقویم کشور به یمن ورود آزادگان سرافراز هشت سال دفاع مقدس به نام روز آزادگان نامگذاری شده است. یقینا تاریخ کشور عزیزمان شکوه بی بدیل اسوه های صبر و مقاومت و شوق بی پایان رجعت آزادگان سرافراز را هرگز از یاد نخواهد برد و تا تاریخ باقی است ، بردباری و شکیبائی در آزادگان، معنا می شود .
  آزادگان سرمایه عظیمی برای ادامه آرمان‌ها و اهداف امام راحل و شهیدان والا مقام هستند که در طول سال‌های دفاع مقدس با ایثار و ایستادگی دوران اسارت؛ به عنوان الگوهای مقاومت کشور با افتخار و سرافرازی از میهن اسلامی ایران دفاع کردند.

 • برگزاری جلسه کمیته ارتقای خدمات اورژانس(مرداد 1402)

  به گزارش روابط عمومی مرکزآموزشی درمانی آیت اله کاشانی، صبح امروز سه شنبه مورخ 1402/05/03 کمیته ارتقاء خدمات اورژانس بیمارستانی، در مرکز کاشانی تشکیل شد.

  بنا براین گزارش، در این جلسه که با حضور ریاست و مدیریت مرکز و دیگر اعضا تشکیل شد، در خصوص برخی چالش ها و  شاخص های اورژانس بیمارستان کاشانی از جمله شاخص تعیین تکلیف بیماران زیر ۶ ساعت و زیر ۱۲ ساعت،شاخص احیا موفق و ناموفق، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 • کمیته مدیریت خطر حوادث و بلایا(بحران) مرکز کاشانی، امروز تشکیل جلسه داد

  به گزارش روابط‌عمومی مرکزآموزشی درمانی آیت اله کاشانی، امروز ۲۷ تیرماه ۱۴۰۲، کمیته مدیریت خطر حوادث وبلایا در سالن جلسات حوزه ریاست بیمارستان کاشانی با حضور اعضای کمیته، تشکیل جلسه داد.

  بنابراین گزارش، اعضای کمیته بحران، دکتر رحیمی فرمانده حادثه، آقای کریمی جانشین فرماندهی و مدیران زیرشاخه های چارت فرماندهی مدیریت بحران، در خصوص مباحثی چون:

  1- بررسی برنامه افزایش ظرفیت بیمارستان در حوزه های فضای فیزیکی، تجهیزات پزشکی و نیروی انسانی(نقاط قوت، چالش‌ها و راهکارها)

 • جشن بازنشستگی ۳۰ نفر از کارکنان بیمارستان کاشانی امروز انجام شد

  به گزارش روابط عمومی مرکزآموزشی درمانی آیت اله کاشانی، صبح امروز ۲۲ تیر ماه ۱۴۰۲، به مناسبت تجلیل از بازنشستگان سال قبل و نیمه اول سال جاری، مراسم جشنی همراه با موسیقی زنده، پذیرایی و اهدای هدایای نفیس از طرف بیمارستان به این عزیزان در محل سالن اجتماعات روابط عمومی مرکز برگزار شد.

 • برگزاری جشن عید غدیر خم در بیمارستان کاشانی اصفهان

  برگزاری جشن عیدغدیر خم در بیمارستان کاشانی اصفهان

  به گزارش روابط‌عمومی مرکزآموزشی درمانی آیت اله کاشانی، امروز پنجشنبه ۱۵ تیر ماه ۱۴۰۲ مراسم جشنی به مناسبت دهه ولایت و امامت و عید غدیرخم در حیاط ورودی و فضای سبز بیمارستان برگزار شد.

  این مراسم، رأس ساعت ۹:۳۰ صبح با حضور پرشور مراجعین، کارکنان ، پزشکان، دستیاران و برخی از بیماران مرکز همراه با پذیرایی شیرینی و شربت و پخش موسیقی و مداحی انجام شد.

 • مراسم جشن بازنشستگی مسئول پیشین خدمات پشتیبانی و امور اداری مرکز کاشانی

  به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی آیت اله کاشانی، مراسم جشن بازنشستگی آقای سرلک با سابقه درخشان ۳۰ سال خدمت صادقانه به نظام بهداشت و درمان، با حضور دکتر مجتبی رحیمی رئیس مرکز برگزار شد.بنابراین گزارش، روز چهارشنبه دهم خرداد ۱۴۰۲، مصادف با میلاد با سعادت امام رضا(ع) و بدین بهانه پس از مولودی خوانی، مراسم جشن بازنشستگی آقای یوسف سرلک با حضور مسئولین و جمع کثیری از همکاران مرکز در سالن اجتماعات روابط عمومی، برگزار شد.

 • بازدید تیم مدیریت پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمان از بیمارستان کاشانی به عنوان مرکز آموزشی درمانی الگوی استان

  به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی آیت اله کاشانی، تیم مدیریت خدمات پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمان از بیمارستان آیت اله کاشانی اصفهان به عنوان مرکز آموزشی درمانی الگو در بین مراکز تابع دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان، بازدید نمودند. این بازدید که به جهت تبادل اطلاعات و تجربیات همکاران در مدیریت بیمارستانها صورت پذیرفته است، در تاریخ یکشنبه بیست و چهارم اردیبهشت ماه 1402 با حضور مدیریت مرکز جناب آقای رضا کریمی، مدیر خدمات پرستاری سرکارخانم علیخواه و تیم مدیریت، انجام شد.