previous pauseresume next

برگزاری نخستین جلسه دبیران شورای امر به معروف و نهی از منکر مراکز درمانی در سال ۹۳

نخستین جلسه دبیران شورای امر به معروف و نهی از منکر مراکز درمانی در سال ۱۳۹۳ به میزبانی مرکز آموزشی درمانی آیت الله کاشانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی آیت الله کاشانی ، نخستین جلسه دبیران شورای امر به معروف و نهی از منکر مراکز درمانی روز یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه ، با حضور جناب آقای رضایی رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر ادارات استان اصفهان ، دکتر محمدجاودان سرپرست مرکز و جمعی از دبیران شورای امر به معروف و نهی از منکر مراکز درمانی در سالن جلسات بیمارستان کاشانی تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید توسط حجت الاسلام پرورش ، مسئول دفتر نسیم مهر مرکز آموزشی درمانی آیت الله کاشانی ، دکترمحمد جاودان ضمن خوش آمد گویی به حاضرین ، امر به معروف و نهی از منکر را با اهمیت ترین اصل در زندگی شخصی و کاری هر فردی معرفی کرد و هرکس را موظف به انجام این امر مهم حتی در خانواده خود دانستند. در ادامه این جلسه جناب آقای رضایی گزارشی از فعالیتهای انجام شده ستاد امر به معروف و نهی از منکر ادارات از آخرین جلسه تا کنون دادند و از پیشنهادت و راهکارهای حاضرین در جلسه به منظور منسجم شدن این موضوع در مراکز درمانی یک جمع بندی بعمل آوردند.