previous pauseresume next

گرامیداشت روز داروساز در مرکز آموزشی درمانی آیت الله کاشانی

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی آیت الله کاشانی در روز پنجشنبه ۵ شهریور ماه سال ۹۴، روز بزرگداشت محمدبن زکریای رازی و روز داروساز ، رئیس و مدیر مرکز به همراه جمعی از مسئولین با حضور در واحد داروخانه از زحمات و خدمات پرسنل شاغل در این واحد و همچنین از آقایان دکتر محمد باقر انصاری ، مسئول فنی داروخانه و دکتر بهرام خسرویان شاغل در داروخانه بیمارستان با اهدای هدیه تقدیر و تشکر نمودند.

سعید اعراب سرپرست کارگزینی مرکز آموزشی درمانی آیت الله کاشانی شد

با توجه به سیاست دانشگاه مبنی بر گردش مسئولین کارگزینی در سطح دانشگاه ، طی ابلاغی که از طرف مديريت توسعه سازمان و منابع انساني دانشگاه صادر گرديد آقاي سعيد اعراب به عنوان سرپرست كارگزيني  مركز آموزشي درماني آيت ا... كاشاني معرفي شد.


گراميداشت روز كارمند و تبریک میلاد امام رضا (ع) در مركز آموزشي درماني آيت الله كاشاني

به مناسبت میلاد پرخیر و برکت امام رضا (ع) و همچنین گرامیداشت روز کارمند ، دکتر محمد جاودان و دکتر حسین سلیمانی ، رئیس و مدیر مرکز آموزشی درمانی آیت الله کاشانی به همراه جمعی از مسئولین با حضور در کلیه بخش های بیمارستان ضمن تبریک میلاد امام رضا (ع) ، هفته دولت و روز كارمند را به کلیه همکاران مسئول و وظیفه شناس که با الهام از تخصص ، تعهد ، احترام و اکرام به ارباب رجوع و  با هدف اعتلا و ارتقای فعالیت های علمی و عملی اهتمام ورزیده اند تبریک گفتند و از زحمات ایشان با اهدای هدیه قدردانی نمودند.

تیم والیبال پیشکسوتان مرکز کاشانی سوم شد

تيم واليبال پیشکسوتان مركز آموزشي درماني آيت الله كاشاني موفق شد در مسابقات پیشکسوتان دانشگاه علوم پزشكي اصفهان مقام سوم این رقابتها را کسب کند . 

حضور تیم ارزیابی مدیریت خدمات پشتیبانی دانشگاه در بیمارستان کاشانی

در روز سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ تیم ارزیابی مدیریت خدمات پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی به سرپرستی جناب آقای مهران مظاهری ، معاون اجرایی مدیریت خدمات پشتیبانی ، در مرکز آموزشی درمانی آیت الله کاشانی حضور یافتند.

تجلیل از آزاده شاغل در مرکز آموزشی درمانی آیت الله کاشانی

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی آیت الله کاشانی در روز دوشنبه ۲۶ مرداد همزمان با سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی و گرامیداشت این روز ، از آزاده شاغل در مرکز تجلیل بعمل آمد.

حضور پرشور اعضا تیم مدیریت بحران بیمارستان در مراسم استقبال و تشییع شهدای غواص اصفهان

با توجه به مراسم استقبال و تشییع شهدای غواص در تاریخ ۱۹ مرداد سال ۹۴ در شهر اصفهان ، مرکز آموزشی درمانی آیت الله کاشانی به اعضای تیم مدیریت بحران استان اعلام آماده باش نموده و یک گروه ۴نفره از شاخه درمانی مدیریت بحران برای پوشش امدادی به کمک مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان اعزام شد.

بازدید تیم نظارتی ستاد وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی از مرکز کاشانی

در ساعت ۲۲ روز سه شنبه ۱۳ مرداد ماه سال ۹۴ تیم نظارتی ستاد وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی همراه با تیم مدیریت معاونت درمان دانشگاه در مرکز آموزشی درمانی آیت الله کاشانی حضور یافتند.

برگزاری جلسه هیئت مدیره خیریه حضرت ابوطالب (ع)

جلسه هیئت مدیره خیریه حضرت ابوطالب (ع) مرکز آموزشی درمانی آیت الله کاشانی در روز سه شنبه۱۳مرداد ۹۴ برگزار شد.

جانمایی محل نصب دستگاه MRI مرکز آموزشی درمانی آیت الله کاشانی

در جلسه مشترکی که در روز سه شنبه ۱۳ مرداد ۹۴ با حضور مهندسین مدیریت امور فنی دانشگاه، نماینده شرکت فروشنده دستگاه MRI، دکتر سلیمانی مدیر بیمارستان و دکتر حکمت نیا رئیس بخش رادیولوژی مرکز کاشانی برگزار شد ، در خصوص محل نصب دستگاه MRI بیمارستان کاشانی تصمیم گیری گردید.

صفحه‌ها

اشتراک در مرکز آموزشی درمانی آیت الله کاشانی RSS